Nieuws

Nieuws

LSA
Boom, Elsbeth (voorkeursfoto)
28-05-2025

Elsbeth Boom: “Laat ook jij Park Lepelenburg deze zomer bruisen van poëzie?”

‘A Lazy Sunday Afternoon’ keert terug! Al 25 jaar een begrip in Utrecht en ook deze zomer strijkt het minifestival weer neer in Park Lepelenburg. Vier zondagen lang geniet je van relaxte middagen met optredens van nieuw en gekend talent uit de stad.

Poeëten en pop-updichters: meld je aan!
Op zondag 13 juli is de beurt aan de dichters van Taalpodium en de old style New Orleans jazzband Professor Peter and the Perculators. Een uur lang bezetten ze het hoofdpodium met swingende duetten waarin ons oude stadsjie de hoofdrol speelt. Ben jij Taalpodium-poëet en heb je zin om jouw Utrecht-gedicht op de klanken van old style jazz met het publiek te delen? Meld je aan!
Er volgt een oefenavond medio juni in Utrecht, de datum volgt zsm.

Ben jij een dichter die liever een ode brengt aan een individueel persoon? Meld je dan vrijblijvend aan als sneldichter voor één of meer zondagmiddagen op 13 juli, 20 juli, 24 augustus en 31 augustus in Park Lepelenburg. Voor een kraam en een zitje wordt gezorgd, eventueel ook voor een ouderwetse typemachine. We gaan werken in ploegendiensten, zodat je ook toekomt aan je broodnodige pauzes. 

Aanmelden
Mail naar Elsbeth Boom:
notstereotypical@outlook.com
Vermeld in de onderwerpregel: Hoofdpodium of Popup

Sponsors, subsidiënten en samenwerkingspartners: